> Виды отдыха > Путівки на море в Україні — бази, ціни, фото

Перш, ніж купувати путівки на море в Україні у 2018 році, варто визначитись із курортом. При його виборі треба враховувати розвиненість інфраструктури, екологічну обстановку та близькість до портів, які можуть впливати на чистоту акваторії та узбережжя, а також вподобання майбутніх відпочивальників.

Загалом, у нашій державі достатня кількість місць для проведення літньої відпустки. Найпопулярніші путівки на море в Україні – це узбережжя Херсонської області (Залізний порт) та курорти Приазов’я: Федотова коса, Генічеськ, Пересип, Щасливцеве, Кирилівка та Арабатська стрілка.

Чорне море

Путивка на море чорноморської акваторії припаде до душі любителям бадьорих купань, оскільки температура води навіть у період літньої спеки може складати лише 16 градусів за Цельсієм. Це пов’язано з тим, що Чорне море схильне до впливу течій, у тому числі й холодних.

Відпочинок у Залізному порті буде до вподоби і молоді, і дітям, і людям похилого віку. Тут кожен знайде щось своє: нічні клуби, бари, кафе, аквапарки й гарна природа.

Азовське море

Путівки на Азовське море у 2018 році порадують і дорослих, і малечу. Температура води добре прогрівається, підходи до води є пологими, море мілким. Широкі піщані пляжі задовольнять потреби усіх відпочивальників.

Український Азов зачаровує близькістю степів і солоних озер. Вони насичують повітря фітонцидами. Лимани з лікувальними грязями створюють найсприятливіші умови для оздоровлення організму.

Незаперечний плюс відпочинку на Азовському морі – гарно розвинене транспортне сполучення: дістатися до місця відпочинку можна не тільки власним авто, а й громадським транспортом.

Для того щоб замовити путівку на азовське море або чорне море скористайтеся формою зворотного зв’язку.