> Виды отдыха > Відпочинок на Азовському морі — куди поїхати у 2018?

Відпочинок на Азовському морі завжди приваблював туристів з обмеженим бюджетом. У 2018 ціни на путівки чорноморських та європейських курортів продовжують рости, тож це лагідне тепле море й досі залишається достойною альтернативою за розумні гроші.

Чому варто поїхати у відпустку на Азовське море?

Окрім доступних цін, Приазов’я має ще й такі переваги:

Безпечний та приємний відпочинок для сімей із дітьми.

Узбережжя являє собою довгу низку піщаних пляжів із пологим заходом у воду, що не може не радувати турботливих батьків маленьких відпочивальників.

Лікувальні властивості та зміцнення імунітету.

Азовське море й відпочинок на ньому благотворно впливають на оздоровлення людського організму. Свіже повітря, місцевий клімат і вода, насичена йодом, – сприятливі фактори для людей із проблемами серцево-судинної, дихальної та нервової системи.

Широкий вибір курортних місць.

Обираючи Азовське море й відпочинок на ньому, ви можете віддати перевагу одному з популярних туристичних об’єктів: Кирилівка, Генічеськ, Щасливцеве, Арабатська стрілка, Федотова коса чи Пересип. Кожен із курортів по-своєму гарний.

Плідна рибалка.

Варто зауважити, що Азовське море й відпочинок на ньому також відмінно підійдуть любителям рибної ловлі. Порибалити можна з піщаного пляжу чи прямо з пристані. У тихі ранкові години, коли море ще спокійне, тут можна спіймати білугу й скумбрію, судака й ляща, камбалу й оселедця, севрюгу чи найпопулярнішого в Приазов’ї бичка.

Тож якщо ви ощадлива людина, що на період відпустки прагне спокою, тихих розваг і оздоровлення організму, – відпочинок на Азовському морі повністю задовольнить ці потреби.