Подобрать Вам тур? Оставьте заявку,
и наши менеджеры помогут вам!

> Виды отдыха > Відпочинок на морі в Україні: Чорне чи Азовське?

Відпочинок на морі в Україні у 2020 задовольнить потреби ощадливих туристів. Адже, на відміну від закордонних курортів, Україна пропонує відносно помірні ціни за подібні ж послуги та умови.

Сім’ї з маленькими дітьми по достоїнству оцінять відпочинок на морі та курорти Приазовського узбережжя, оскільки воно вирізняється пологими заходами у воду та її теплою температурою.

Пересип, Кирилівка, Арабатська стрілка, Федотова коса, Щасливцеве чи Генічеськ у 2020 році – вибір тільки за вами. Спокійне море й лагідна природа вам гарантовані у будь-якому випадку.

Любителям чорноморського узбережжя неодмінно припаде до душі відпочинок у Залізному порту (Херсонська область, Україна). Курорт полюбляють не тільки сімейні пари з дітьми й без, а й молодь і люди похилого віку. Тут кожен знайде щось своє: від насичених розваг до повної релаксації.

Рівна берегова лінія без заток і бухт робить відкрите море непередбачуваним: сьогодні воно тихе й лагідне, а вже завтра на ньому можуть розбушуватися хвилі.

Незалежно від того, що ви оберете – Чорне чи Азовське – відпочинок на морі в 2020 році неодмінно принесе вам задоволення та душевний спокій. Після гарної відпустки ваше фізичне та психологічне самопочуття значно покращиться.

  1. Пансінати та бази відпочинку на Азовському морі.
  2. Пансіонати та бази відпочинку на Чорному морі.